Присоединяйтесь к нам —

(0342) 506-080

Шиномонтаж та діагностика в мережі Національного Автодилера від 199 грн!

2 Апреля 2018

В рамках сезону «Весняних компліментів» в мережі «Богдан-Авто Холдинг» діють дуже привабливі умови на пакетні послуги діагностики автомобіля і сезонної зміни шин.

Spring service bah 1

З 02.04.2018 по 15.05.2018 запрошуємо всіх автомобілістів, незалежно від марки автомобіля, скористатися вигідною акцією, за умовами якої шиномонтаж і дві діагностики обійдуться лише від 199 грн. *

Після зимового періоду, складних умов експлуатації в мороз, що не дуже сприятливо позначається на технічному стані автомобіля, перші два весняні місяці - оптимальний час провести діагностику і перевзутися на літню гуму. Своєчасне «перевзування» допоможе заощадити в майбутньому на покупці нових шин, а діагностика ходової частини - заздалегідь виявити несправності, що впливають на керованість, безпеку та економічність автомобіля.

Вартість акційного пакету «Шиномонтаж та діагностика Весна 2018» залежить тільки від діаметра колісних дисків авто, а саме:

1

Пам'ятайте, своєчасний догляд і діагностика допоможуть уберегти Ваш автомобіль від серйозних проблем та поломок в майбутньому і зроблять його експлуатацію максимально комфортною.

Чекаємо на Вас в автоцентрах Національного Автодилера!

Контакти найбижчого сервісного центру: www.bogdanauto.com.ua

«Весняні компліменти» - серія спеціальних пропозицій, що діють в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з березня по травень 2018 року.
Національний Автосервіс - всеукраїнська мережа сервісних станцій, що входять до складу ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, що займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Subaru, UZ-Daewoo, Ravon, Lifan, Lada, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Акційна пропозиція «Шиномонтаж та діагностика Весна 2018» діє з 02.04.2018 р . по 15.05.2018 р. на всіх СТО мережі «Богдан-Авто Холдинг» (крім «Богдан-Авто Кривий Ріг», «Богдан-Авто Київ»). На підприємствах «Богдан-Авто Поділ» і «Богдан Авто» діють власні пакетні пропозиції, подробиці дізнавайтесь на офіційних сайтах). Вартість пакета послуг не включає вартість витратних матеріалів (важки). Дія карт лояльності «Акумулятор» та інші знижки на зазначені акційні пропозиції не поширюються.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг