Присоединяйтесь к нам —

(0342) 506-080

Шиномонтаж та діагностика в мережі Національного Автодилера лише від 199 грн!

9 Марта 2017

Tyres site

В рамках сезону «Весняних компліментів» в мережі «Богдан-Авто Холдинг» діють привабливі умови на пакетні послуги діагностики автомобіля і сезонної зміни шин.

З 6 березня по 30 квітня 2017 року запрошуємо всіх автомобілістів, незалежно від марки автомобіля, скористатися вигідною акцією, за умовами якої шиномонтаж і дві діагностики обійдуться лише від 199 грн. *

Після зимового періоду, складних умов експлуатації в мороз, що не дуже сприятливо позначається на технічному стані автомобіля, перші два весняні місяці - оптимальний час провести діагностику і перевзутися на літню гуму. Своєчасне «перевзування» допоможе заощадити в майбутньому на покупці нових шин, а діагностика ходової частини - заздалегідь виявити несправності, що впливають на керованість, безпеку та економічність автомобіля.

Вартість акційного пакету «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» залежить тільки від діаметра колісних дисків авто, а саме:

Table tyres

Пам'ятайте, своєчасний догляд і діагностика допоможуть уберегти Ваш автомобіль від серйозних проблем та поломок в майбутньому і зроблять його експлуатацію максимально комфортною.

Чекаємо Вас в автоцентрах Національного Автодилера!

Контакти найбижчого сервісного центру: www.bogdanauto.com.ua

«Весняні компліменти» - серія спеціальних пропозицій, що діють в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» з березня по травень 2017 року.
Національний Автосервіс - всеукраїнська мережа сервісних станцій, що входять до складу ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».
Національний Автоділер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, що займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Skoda, Citroеn, Subaru, Bogdan, UZ-Daewoo, Ravon, Lifan, Lada, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан, відповідно до кращих світових стандартів.

* Акційна пропозиція «Сезонний шиномонтаж + 2 діагностики в подарунок» діє на всіх СТО мережі «Богдан-Авто Холдинг» (крім «Богдан-Авто Кривий Ріг», «Богдан-Авто Київ») з 6.03.2017 р . по 30.04.2017 р. Вартість пакета послуг не включає вартість витратних матеріалів (важки). Дія карт лояльності «Акумулятор» та інші знижки на зазначені акційні пропозиції не поширюються.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Информационная линия: 0800-500-305 (звонки со всех стационарных телефонов в пределах Украины бесплатны) Богдан-Авто Холдинг